Personel

Lek. Stom. Agata Zejda-Kaczmarczyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1999). W latach 2002-2005 dr Zejda odbywała staż specjalistyczny w poradni stomatologii zachowawczej w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. W roku 2005 uzyskała tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Dr Zejda regularnie uczestniczy w doskonalących kursach i szkoleniach. Zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej, protetycznymi odbudowami i rekonstrukcjami , też w nowych warunkach zwarciowych (odbudowy startych zębów), wykonywaniem szyn relaksacyjnych. Charakteryzuje ją „całościowe” spojrzenie na pacjenta, rozwiązanie nie tylko problemu z którym się zgłosił ale też odnalezienie jego przyczyny.

Prowadzone przez nią gabinety ProDentist na Zoliborzu i Bielanach cieszą się uznaniem pacjentów już od ponad 10-ciu lat.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Piotr Kaczmarek - implantolog

Specjalista implantologii i implantoprotetyki na Uniwersytecie im. Kartezjusza w Paryżu, rocznik 2003, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem w roku 1999, odbył staże na na oddziale protetyki w Guy's Hospital, należącego do Uniwersytetu w Londynie,na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej szpitala Beaujon oraz oddziale implantologii szpitala Tenon w Paryżu; 3-miesieczny staż kliniczny na oddziale periodontologii Uniwersytetu Paryż VII, staż podyplomowy w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie oraz odbył roczną praktykę w poradni protetyki stomatologicznej Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie.

Jest członkiem międzynarodowych organizacji naukowych - Instytutu A.I.I.O. w Paryżu, organizacji A.R.O.M. (Paryż), oraz A.F.P.A.D. Nantes, Francja. Prowadzi szkolenia z dziedziny implantologii dla lekarzy stomatologów w kraju i zagranicą. W roku 2003 został wykładowcą AFPAD i prowadził szkolenia w Paryżu dla francuskich stomatologów z zakresu znieczuleń dokostnych. Od roku 2002 prowadzi wykłady podczas prestiżowego, największego we Francji kongresu implantologów - „10 godzin implantologii” w Paryżu.

Sam regularnie uczestniczy w licznych zaawansowanych kursach zagranicznych: m.in.Uniwersytet w Bern, Szwajcaria, Uniwersytet w Los Angeles, Uniwersytet w Nowym Yorku, Uniwersytet w Karolinie Południowej, USA jak również międzynarodowych sympozjach: Paryż, Nicea, Phoenix - Arizona, Sztokholm, San Antonio - Teksas, Ateny, Dusseldorf, Genua, Budapeszt, etc. Jest autorem wielokrotnych publikacji i tłumaczeń do czasopism fachowych, prowadził również tłumaczenia symultaniczne z języka francuskiego.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Kamil Gruszecki

Absolwent Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2006 roku. Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. Z gabinetem Prodentist związany od 2008 roku. Leczy zarówno dorosłych jak i dzieci. Posługuje się językiem angielskim.Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką.Stale podnosi swoje kwalifikacje.
Języki obce:
english

dyplomy

Lek. Stom. Agnieszka Pióro

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku,dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2007 roku. Pasjonuje się stomatologią estetyczną,protetyką i endodoncją i to właśnie w tym kierunku stale rozwija swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym-ambitna i konsekwentna,stałe dążące do perfekcji. W kontaktach z pacjentami otwarta,delikatna i dokładna,dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartosz Romańczuk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2010. W gabinecie ProDentist pracuje od roku 2012. W sposób szczególny interesuje się endodoncją i protetyką, rozwijając swą wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i śledząc na bieżąco prasę fachową.

W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych usług jak i do zapewnienia pacjentom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Karolina Rumińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2011 roku. W latach 2008/2009 studiowała na Radbound University w Nijmegen w Holandii. Od 2014 roku w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną i chirurgią. Uczestniczka licznych kursów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posługuje się językiem angielskim. Delikatna, pełna entuzjazmu i pozytywnej energii.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Aleksandra Owczarek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w gabinecie stomatologicznym w Warszawie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym, protetyką i usuwaniem zębów. Stale poznaje i stosuje najskuteczniejsze metody leczenia, regularnie uczestnicząc w kursach i konferencjach. Lubiana przez małych i dużych pacjentów. Dba o komfort i przyjazną atmosferę podczas wizyty. Świadomość dobrze wykonanej pracy przynosi jej wiele satysfakcji.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartłomiej Grudziecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskal w 2012 roku. Uczestnik kursów stomatologicznych oraz na bieżąco śledzi aktualną prasę stomatologiczna. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu okluzji. Zwolennik jak najmniej inwazyjnego leczenia prowadzącego do jak najszybszej eliminacji problemu pacjenta. W swojej pracy zawodowej zajmuje się dziedziną stomatologii tj.:endodoncja, stomatologia zachowawcza, pedodoncja-leczenie dzieci, protetyka, nieskomplikowana chirurgia.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Paula Jonko

Języki obce:
english
dyplomy


Lek. Stom. Łukasz Osiński - chirurg

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (2007), odbywał staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePelek” (2008), obecnie pracuje w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej. Staże specjalizacyjne z Chirurgii Stomatologicznej odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczekowej.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Katarzyna Subczyńska - Ortodonta

W naszej klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Stosuje aparaty ruchome i stałe, zarówno metalowe jak i estetyczne. W osiągnięciu jak najlepszych efektów leczenia wspomaga się innowacyjnymi metodami, w tym mikroimplantami i aparatami samoligaturującymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach w Polsce i za granicą. Ukończyła elitarny program FACE- 2 letni podyplomowy cykl szkoleń teoretycznych i praktycznych z zaawansowanej ortodoncji.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek.Dent. Marcin Adamiecki - periodontolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2012), asystent w Zakładzie Patologii Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staże specjalizacyjne z periodontologii ukończył w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Autor wielu prac naukowych publikowanych w prasie fachowej, na konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. W naszej klinice pan doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia oraz leczeniem chorób błon śluzowych jamy ustnej, łącznie z wykonywaniem zabiegów periodontologicznych.
Języki obce:
english
dyplomy

Anna (Karolina) Przybysz

Asystentka i higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Pani Karolina regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu higieny jamy ustnej podnosząc swoje kwalifikacje. Dba o satysfakcję i dobre samopoczucie pacjenta na każdym etapie leczenia i kreuje bardzo miłą atmosferę w gabinecie.
dyplomy

Hanna Zakrzewska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna o uprawnieniach higienistki, absolwentka Szkoły Ochrony Zdrowia Promed-Omega (2010) z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze miła i pełna ciepła, ma wspaniałe podejście do zarówno dużych jak i małych pacjentów.
dyplomy

Aleksandra Skowrońska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka, absolwentka Medycznej Szkoły dla Higienistek i Techników Dentystycznych w Warszawie w roku 2015, szkołę ukończyła będąc w najlepszej trójce absolwentów w swoim roczniku. Bardzo ciepła i pełna zrozumienia dla potrzeb naszych pacjentów.

dyplomy

Agnieszka Miernik

Recepcjonistka, studentka na Wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwesytetu Medycznego, kierunek techniki dentystycznej. Miła i uśmiechnięta, zawsze chętnie pomaga pacjentom. Dba o dobrą atmosferę w gabinecie.
Języki obce:
english

ProDentist Broniewskiego
-
ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa - Żoliborz,
tel. +48 22 833 66 20
ProDentist Gwiaździsta
-
ul. Gwiaździsta 27, 01-651 Warszawa - Bielany,
tel. +48 22 833 56 52