Personel

Lek. Stom. Agata Zejda-Kaczmarczyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1999). W latach 2002-2005 dr Zejda odbywała staż specjalistyczny w poradni stomatologii zachowawczej w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. W roku 2005 uzyskała tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Dr Zejda regularnie uczestniczy w doskonalących kursach i szkoleniach. Zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej, protetycznymi odbudowami i rekonstrukcjami , też w nowych warunkach zwarciowych (odbudowy startych zębów), wykonywaniem szyn relaksacyjnych. Charakteryzuje ją „całościowe” spojrzenie na pacjenta, rozwiązanie nie tylko problemu z którym się zgłosił ale też odnalezienie jego przyczyny.

Prowadzone przez nią gabinety ProDentist na Żoliborzu i Woli cieszą się uznaniem pacjentów już od ponad 20-ciu lat.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Agnieszka Pióro

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku,dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2007 roku. Pasjonuje się stomatologią estetyczną,protetyką i endodoncją i to właśnie w tym kierunku stale rozwija swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym-ambitna i konsekwentna,stałe dążące do perfekcji. W kontaktach z pacjentami otwarta,delikatna i dokładna,dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartosz Romańczuk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2010. W gabinecie ProDentist pracuje od roku 2012. W sposób szczególny interesuje się endodoncją i protetyką, stomatologią estetyczną, odbudową startych zębów rozwijając swą wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i śledząc na bieżąco prasę fachową. Bierze udział w kompleksowym leczeniu pacjentów z zaburzeniami okluzji.

W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych usług jak i do zapewnienia pacjentom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora. Pracuje w powiększeniu "od A do Z"
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Karolina Rumińska - chirurg, implantolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2011 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę na Klinicznym Oddziale Chirurgii
Czaszkowo - Szczękowo - Twarzowej USK nr 1 Łodzi, którą zakończyła uzyskaniem tytułu specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Od początku swojej kariery zawodowej pasjonuję się chirurgią i implantologią, stale podnosi swoje kwalifikacje na krajowych i zagranicznych szkoleniach.
Delikatna, precyzyjna i zawsze dba o najwyższy komfort podczas zabiegu. Największą satysfakcją dla pani doktor jest uśmiech i zadowolenie pacjenta po najtrudniejszych zabiegach
english
dyplomy

Lek. Stom. Aleksandra Owczarek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej (leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz stomatologii zachowawczej (wypełnienia, odbudowa estetyczna). Staranna i cierpliwa. Chwalona przez pacjentów za jakość wykonanej pracy i komfortową atmosferę na fotelu. Poświęca im dużo czasu i daje poczucie bezpieczeństwa. Regularnie uczęszcza na szkolenia i konferencje pod okiem uznanych autorytetów. W Prodentist zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartłomiej Grudziecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskal w 2012 roku. Uczestnik kursów stomatologicznych oraz na bieżąco śledzi aktualną prasę stomatologiczna. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu okluzji. Zwolennik jak najmniej inwazyjnego leczenia prowadzącego do jak najszybszej eliminacji problemu pacjenta. W swojej pracy zawodowej zajmuje się dziedziną stomatologii tj.:endodoncja, stomatologia zachowawcza, pedodoncja-leczenie dzieci, protetyka, nieskomplikowana chirurgia.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Dawid Sałata

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2019 roku. Pan Doktor zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, prostą protetyką oraz chirurgią. Przyjmuje dorosłych jak i dzieci. Lubiany przez Pacjentów za połączenie miłej osobowości, delikatności i profesjonalizmu.
Języki obce:
englishenglishfrance
dyplomy


Lek.stom. Anna Sierocka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza stomatologa uzyskała w roku 2020. Doktor zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym pod mikroskopem pierwotnym i powtórnym, stomatologią estetyczną. Bardzo ciepła, spokojna i empatyczna, łączy profesjonalizm i dbaniem o dobrą atmosferę w gabinecie.
Języki obce:
english
dyplomy


Lek.stom. Piotr Siwek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2019, związany z gabinetem ProDentist od czwartego roku studiów. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym pod mikroskopem, odbudowami zębów po leczeniu endodontycznym, stomatologią kosmetyczną, protetyką cyfrową, prostą chirurgią. Pan doktor łączy dzieli pasję do stomatologii z medycyną estetyczną - wykonuje zabiegi podawania toskyny botulinowej, kwasu hialuronowego i mezoterapii.
Języki obce:
english
dyplomyLek. Stom. Weronika Dejneka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dyplom lekarza dentysty uzyskała w roku 2018.
Uczestniczyła w wielu prestiżowych kursach i szkoleniach praktycznych. Zajmuje się wysokoestetycznymi odbudowami zębów, endodoncją, chirurgią oraz prostą protetyką, bierze udział w kompleksowym leczeniu pacjentów z zaburzeniami okluzji.
Prawdziwa pasjonatka stomatologii, perfekcjonistka, ceniona przez Pacjentów za spokój i opanowanie.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy


Lek. Stom. Łukasz Osiński - chirurg

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (2007), odbywał staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePelek” (2008), obecnie pracuje w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej. Staże specjalizacyjne z Chirurgii Stomatologicznej odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczekowej. Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej uzyskał w 2015 roku.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Katarzyna Subczyńska - Ortodonta

W naszej klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Stosuje aparaty ruchome i stałe, zarówno metalowe jak i estetyczne. W osiągnięciu jak najlepszych efektów leczenia wspomaga się innowacyjnymi metodami, w tym mikroimplantami i aparatami samoligaturującymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach w Polsce i za granicą. Ukończyła elitarny program FACE- 2 letni podyplomowy cykl szkoleń teoretycznych i praktycznych z zaawansowanej ortodoncji.
Języki obce:
english
dyplomy

Dr n. med. Marcin Adamiecki - periodontolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2012), asystent w Zakładzie Patologii Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staże specjalizacyjne z periodontologii ukończył w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Autor wielu prac naukowych publikowanych w prasie fachowej, na konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. W naszej klinice pan doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia oraz leczeniem chorób błon śluzowych jamy ustnej, łącznie z wykonywaniem zabiegów periodontologicznych.
Obronił pracę doktorską pt. " Rola naturalnych czynników przeciwdrobnoustrojowych w ślinie pacjentów z przewlekłym zapaleniem przyzębia" uzyskując tytuł doktora nauk medycznych w roku 2019.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek.Stom. Artur Malottki - periodontolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2017 roku.
W roku 2018 ukończył Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Po odbyciu stażu specjalizacyjnego w CMWUM w Warszawie uzyskał w roku 2022 dyplom specjalisty periodontologa. W naszym gabinecie pan Doktor zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób przyzębia oraz błon śluzowych, wykonując też zabiegi periodontologiczne oraz zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.
Pan Doktor jest niesamowicie sympatycznym i ciepłym człowiekiem, uwielbianym przez Pacjentów.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek.Med Jakub Nowocień - chirurg, implantolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale lekarskim.
Rezydent na oddziale chirurgii szczękowo twarzowej w szpitalu przy ulicy Szaserów w Warszawie.
W naszej klinice pan doktor wykonuje trudne zabiegi chirurgiczne, implantację - też nawigowaną przy użyciu szablonów projektowanych 3D oraz powiązane z implantacją zabiegi chirurgiczne.
Języki obce:
english
dyplomy

Hanna Zakrzewska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna o uprawnieniach higienistki, absolwentka Szkoły Ochrony Zdrowia Promed-Omega (2010) z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze miła i pełna ciepła, ma wspaniałe podejście do zarówno dużych jak i małych pacjentów.
dyplomy

Aleksandra Cichocka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka, absolwentka Medycznej Szkoły dla Higienistek i Techników Dentystycznych w Warszawie w roku 2015, szkołę ukończyła będąc w najlepszej trójce absolwentów w swoim roczniku. Bardzo ciepła i pełna zrozumienia dla potrzeb naszych pacjentów.

dyplomy

Oliwia Gładysz

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie, w 2020 roku ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole nauk Społecznych w Lublinie, obecnie w trakcie studiów magisterskich z Psychologii Biznesu na Collegium Humanum w Warszawie. Życzliwa, uśmiechnięta i pełna empatii, pacjenci bardzo chwalą sobie dokładność i profesjonalizm oraz delikatność pani Oliwii.
dyplomy

Joanna Budnicka

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna.
dyplomy

Anna Ponomarova

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna
Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej "Cosinus" w Warszawie w roku 2022 oraz Policealnej Szkoły Zawodowej "Profesja Edukacja" w roku 2023. Profesjonalna i bardzo lubiana, o dużym poczuciu humoru. dyplomy

Laura Miszkowska - Manager

Studentka socjologii na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Języki obce:
english

Magdalena Drelowiec - recepcjonistka

Studentka prawa na Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie

Języki obce:
english

Dagmara Pikulska - recepcjonistka

Studentka położnictwa na Warszawskiej Akademi Medycznej

Kinga Warda - recepcjonistka

Studentka kierunku Człowiek w Cyberprzestrzeni na Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie

Języki obce:
english

Aleksandra Ziółek - recepcjonistka

Studentka położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Języki obce:
english

ProDentist Broniewѕkiego
-
ul. Broniewѕkiego 3, 01-785 Warszawа - Żoliborz,
tel. +48 22 833 66 20
ProDentist Burakowѕka
-
ul. Burakowѕka 16B, 01-066 Warszawа - Wolа,
tel. +48 22 833 56 52