Personel

Lek. Stom. Agata Zejda-Kaczmarczyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1999). W latach 2002-2005 dr Zejda odbywała staż specjalistyczny w poradni stomatologii zachowawczej w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. W roku 2005 uzyskała tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Dr Zejda regularnie uczestniczy w doskonalących kursach i szkoleniach. Zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej, protetycznymi odbudowami i rekonstrukcjami , też w nowych warunkach zwarciowych (odbudowy startych zębów), wykonywaniem szyn relaksacyjnych. Charakteryzuje ją „całościowe” spojrzenie na pacjenta, rozwiązanie nie tylko problemu z którym się zgłosił ale też odnalezienie jego przyczyny.

Prowadzone przez nią gabinety ProDentist na Zoliborzu i Bielanach cieszą się uznaniem pacjentów już od ponad 10-ciu lat.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Piotr Kaczmarek - implantolog

Specjalista implantologii i implantoprotetyki na Uniwersytecie im. Kartezjusza w Paryżu, rocznik 2003, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem w roku 1999, odbył staże na na oddziale protetyki w Guy's Hospital, należącego do Uniwersytetu w Londynie,na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej szpitala Beaujon oraz oddziale implantologii szpitala Tenon w Paryżu; 3-miesieczny staż kliniczny na oddziale periodontologii Uniwersytetu Paryż VII, staż podyplomowy w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie oraz odbył roczną praktykę w poradni protetyki stomatologicznej Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie.

Jest członkiem międzynarodowych organizacji naukowych - Instytutu A.I.I.O. w Paryżu, organizacji A.R.O.M. (Paryż), oraz A.F.P.A.D. Nantes, Francja. Prowadzi szkolenia z dziedziny implantologii dla lekarzy stomatologów w kraju i zagranicą. W roku 2003 został wykładowcą AFPAD i prowadził szkolenia w Paryżu dla francuskich stomatologów z zakresu znieczuleń dokostnych. Od roku 2002 prowadzi wykłady podczas prestiżowego, największego we Francji kongresu implantologów - „10 godzin implantologii” w Paryżu.

Sam regularnie uczestniczy w licznych zaawansowanych kursach zagranicznych: m.in.Uniwersytet w Bern, Szwajcaria, Uniwersytet w Los Angeles, Uniwersytet w Nowym Yorku, Uniwersytet w Karolinie Południowej, USA jak również międzynarodowych sympozjach: Paryż, Nicea, Phoenix - Arizona, Sztokholm, San Antonio - Teksas, Ateny, Dusseldorf, Genua, Budapeszt, etc. Jest autorem wielokrotnych publikacji i tłumaczeń do czasopism fachowych, prowadził również tłumaczenia symultaniczne z języka francuskiego.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Agnieszka Pióro

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku,dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2007 roku. Pasjonuje się stomatologią estetyczną,protetyką i endodoncją i to właśnie w tym kierunku stale rozwija swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym-ambitna i konsekwentna,stałe dążące do perfekcji. W kontaktach z pacjentami otwarta,delikatna i dokładna,dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartosz Romańczuk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2010. W gabinecie ProDentist pracuje od roku 2012. W sposób szczególny interesuje się endodoncją i protetyką, rozwijając swą wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i śledząc na bieżąco prasę fachową.

W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych usług jak i do zapewnienia pacjentom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora. Pracuje w powiększeniu "od A do Z"
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Karolina Rumińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2011 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę na Klinicznym Oddziale Chirurgii
Czaszkowo - Szczękowo - Twarzowej USK nr 1 Łodzi, którą zakończyła uzyskaniem tytułu specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Od początku swojej kariery zawodowej pasjonuję się chirurgią i implantologią, stale podnosi swoje kwalifikacje na krajowych i zagranicznych szkoleniach.
Delikatna, precyzyjna i zawsze dba o najwyższy komfort podczas zabiegu. Największą satysfakcją dla pani doktor jest uśmiech i zadowolenie pacjenta po najtrudniejszych zabiegach
english
dyplomy

Lek. Stom. Aleksandra Owczarek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej (leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz stomatologii zachowawczej (wypełnienia, odbudowa estetyczna). Staranna i cierpliwa. Chwalona przez pacjentów za jakość wykonanej pracy i komfortową atmosferę na fotelu. Poświęca im dużo czasu i daje poczucie bezpieczeństwa. Regularnie uczęszcza na szkolenia i konferencje pod okiem uznanych autorytetów. W Prodentist zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartłomiej Grudziecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskal w 2012 roku. Uczestnik kursów stomatologicznych oraz na bieżąco śledzi aktualną prasę stomatologiczna. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu okluzji. Zwolennik jak najmniej inwazyjnego leczenia prowadzącego do jak najszybszej eliminacji problemu pacjenta. W swojej pracy zawodowej zajmuje się dziedziną stomatologii tj.:endodoncja, stomatologia zachowawcza, pedodoncja-leczenie dzieci, protetyka, nieskomplikowana chirurgia.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Paula Jonko

Języki obce:
english
dyplomy


Lek. Stom. Andrzej Mikłaszewicz

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wynikiem bardzo dobrym w 2007 r. W latach 2007-2008 odbył staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. Od 2008 aktywny zawodowo. W swojej pracy stara się skupiać na profesjonalnym, bezbolesnym i bezstresowym dla pacjentów leczeniu.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy


Lek. Stom. Dawid Sałata

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2019 roku. Pan Doktor zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, prostą protetyką oraz chirurgią. Przyjmuje dorosłych jak i dzieci. Lubiany przez Pacjentów za połączenie miłej osobowości, delikatności i profesjonalizmu.
Języki obce:
englishenglishfrance
dyplomy


Lek. Stom. Łukasz Osiński - chirurg

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (2007), odbywał staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePelek” (2008), obecnie pracuje w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej. Staże specjalizacyjne z Chirurgii Stomatologicznej odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczekowej. Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej uzyskał w 2015 roku.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Katarzyna Subczyńska - Ortodonta

W naszej klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Stosuje aparaty ruchome i stałe, zarówno metalowe jak i estetyczne. W osiągnięciu jak najlepszych efektów leczenia wspomaga się innowacyjnymi metodami, w tym mikroimplantami i aparatami samoligaturującymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach w Polsce i za granicą. Ukończyła elitarny program FACE- 2 letni podyplomowy cykl szkoleń teoretycznych i praktycznych z zaawansowanej ortodoncji.
Języki obce:
english
dyplomy

dr nauk medycznych Marcin Adamiecki - periodontolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2012), asystent w Zakładzie Patologii Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staże specjalizacyjne z periodontologii ukończył w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Autor wielu prac naukowych publikowanych w prasie fachowej, na konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. W naszej klinice pan doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia oraz leczeniem chorób błon śluzowych jamy ustnej, łącznie z wykonywaniem zabiegów periodontologicznych.
Obronił pracę doktorską pt. " Rola naturalnych czynników przeciwdrobnoustrojowych w ślinie pacjentów z przewlekłym zapaleniem przyzębia" uzyskując tytuł doktora nauk medycznych w roku 2019.
Języki obce:
english
dyplomy

Anna (Karolina) Przybysz

Asystentka i higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Pani Karolina regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu higieny jamy ustnej podnosząc swoje kwalifikacje. Dba o satysfakcję i dobre samopoczucie pacjenta na każdym etapie leczenia i kreuje bardzo miłą atmosferę w gabinecie.
dyplomy

Hanna Zakrzewska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna o uprawnieniach higienistki, absolwentka Szkoły Ochrony Zdrowia Promed-Omega (2010) z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze miła i pełna ciepła, ma wspaniałe podejście do zarówno dużych jak i małych pacjentów.
dyplomy

Aleksandra Skowrońska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka, absolwentka Medycznej Szkoły dla Higienistek i Techników Dentystycznych w Warszawie w roku 2015, szkołę ukończyła będąc w najlepszej trójce absolwentów w swoim roczniku. Bardzo ciepła i pełna zrozumienia dla potrzeb naszych pacjentów.

dyplomy

Oliwia Gładysz

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie, w 2020 roku ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole nauk Społecznych w Lublinie, obecnie w trakcie studiów magisterskich z Psychologii Biznesu na Collegium Humanum w Warszawie. Życzliwa, uśmiechnięta i pełna empatii, pacjenci bardzo chwalą sobie dokładność i profesjonalizm oraz delikatność pani Oliwii.
dyplomy

Paula Gładysz

Studentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Laura Miszkowska - recepcjonistka

Studentka socjologii na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwesytetu Warszawskiego.

Języki obce:
english

ProDentist Broniewskiego
-
ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa - Żoliborz,
tel. +48 22 833 66 20
ProDentist Gwiaździsta
-
ul. Gwiaździsta 27, 01-651 Warszawa - Bielany,
tel. +48 22 833 56 52