Personel

Lek. Stom. Agata Zejda-Kaczmarczyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1999). W latach 2002-2005 dr Zejda odbywała staż specjalistyczny w poradni stomatologii zachowawczej w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. W roku 2005 uzyskała tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Dr Zejda regularnie uczestniczy w doskonalących kursach i szkoleniach. Zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej, protetycznymi odbudowami i rekonstrukcjami , też w nowych warunkach zwarciowych (odbudowy startych zębów), wykonywaniem szyn relaksacyjnych. Charakteryzuje ją „całościowe” spojrzenie na pacjenta, rozwiązanie nie tylko problemu z którym się zgłosił ale też odnalezienie jego przyczyny.

Prowadzone przez nią gabinety ProDentist na Żoliborzu i Woli cieszą się uznaniem pacjentów już od ponad 20-ciu lat.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Piotr Kaczmarek - implantolog

Specjalista implantologii i implantoprotetyki na Uniwersytecie im. Kartezjusza w Paryżu, rocznik 2003, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem w roku 1999, odbył staże na na oddziale protetyki w Guy's Hospital, należącego do Uniwersytetu w Londynie,na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej szpitala Beaujon oraz oddziale implantologii szpitala Tenon w Paryżu; 3-miesieczny staż kliniczny na oddziale periodontologii Uniwersytetu Paryż VII, staż podyplomowy w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie oraz odbył roczną praktykę w poradni protetyki stomatologicznej Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie.

Jest członkiem międzynarodowych organizacji naukowych - Instytutu A.I.I.O. w Paryżu, organizacji A.R.O.M. (Paryż), oraz A.F.P.A.D. Nantes, Francja. Prowadzi szkolenia z dziedziny implantologii dla lekarzy stomatologów w kraju i zagranicą. W roku 2003 został wykładowcą AFPAD i prowadził szkolenia w Paryżu dla francuskich stomatologów z zakresu znieczuleń dokostnych. Od roku 2002 prowadzi wykłady podczas prestiżowego, największego we Francji kongresu implantologów - „10 godzin implantologii” w Paryżu.

Sam regularnie uczestniczy w licznych zaawansowanych kursach zagranicznych: m.in.Uniwersytet w Bern, Szwajcaria, Uniwersytet w Los Angeles, Uniwersytet w Nowym Yorku, Uniwersytet w Karolinie Południowej, USA jak również międzynarodowych sympozjach: Paryż, Nicea, Phoenix - Arizona, Sztokholm, San Antonio - Teksas, Ateny, Dusseldorf, Genua, Budapeszt, etc. Jest autorem wielokrotnych publikacji i tłumaczeń do czasopism fachowych, prowadził również tłumaczenia symultaniczne z języka francuskiego.
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Agnieszka Pióro

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku,dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2007 roku. Pasjonuje się stomatologią estetyczną,protetyką i endodoncją i to właśnie w tym kierunku stale rozwija swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym-ambitna i konsekwentna,stałe dążące do perfekcji. W kontaktach z pacjentami otwarta,delikatna i dokładna,dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartosz Romańczuk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2010. W gabinecie ProDentist pracuje od roku 2012. W sposób szczególny interesuje się endodoncją i protetyką, rozwijając swą wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i śledząc na bieżąco prasę fachową.

W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych usług jak i do zapewnienia pacjentom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora. Pracuje w powiększeniu "od A do Z"
Języki obce:
englishenglish
dyplomy

Lek. Stom. Karolina Rumińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2011 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę na Klinicznym Oddziale Chirurgii
Czaszkowo - Szczękowo - Twarzowej USK nr 1 Łodzi, którą zakończyła uzyskaniem tytułu specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Od początku swojej kariery zawodowej pasjonuję się chirurgią i implantologią, stale podnosi swoje kwalifikacje na krajowych i zagranicznych szkoleniach.
Delikatna, precyzyjna i zawsze dba o najwyższy komfort podczas zabiegu. Największą satysfakcją dla pani doktor jest uśmiech i zadowolenie pacjenta po najtrudniejszych zabiegach
english
dyplomy

Lek. Stom. Aleksandra Owczarek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej (leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz stomatologii zachowawczej (wypełnienia, odbudowa estetyczna). Staranna i cierpliwa. Chwalona przez pacjentów za jakość wykonanej pracy i komfortową atmosferę na fotelu. Poświęca im dużo czasu i daje poczucie bezpieczeństwa. Regularnie uczęszcza na szkolenia i konferencje pod okiem uznanych autorytetów. W Prodentist zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Bartłomiej Grudziecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskal w 2012 roku. Uczestnik kursów stomatologicznych oraz na bieżąco śledzi aktualną prasę stomatologiczna. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu okluzji. Zwolennik jak najmniej inwazyjnego leczenia prowadzącego do jak najszybszej eliminacji problemu pacjenta. W swojej pracy zawodowej zajmuje się dziedziną stomatologii tj.:endodoncja, stomatologia zachowawcza, pedodoncja-leczenie dzieci, protetyka, nieskomplikowana chirurgia.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Dawid Sałata

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2019 roku. Pan Doktor zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, prostą protetyką oraz chirurgią. Przyjmuje dorosłych jak i dzieci. Lubiany przez Pacjentów za połączenie miłej osobowości, delikatności i profesjonalizmu.
Języki obce:
englishenglishfrance
dyplomy


Lek.stom. Anna Bagińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom lekarza stomatologa uzyskała w roku 2020. Doktor zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym pod mikroskopem pierwotnym i powtórnym, stomatologią estetyczną. Bardzo ciepła, spokojna i empatyczna, łączy profesjonalizm i dbaniem o dobrą atmosferę w gabinecie.
Języki obce:
english
dyplomy


Lek.stom. Piotr Siwek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2019, związany z gabinetem ProDentist od czwartego roku studiów. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym pod mikroskopem, odbudowami zębów po leczeniu endodontycznym, stomatologią kosmetyczną, protetyką cyfrową, prostą chirurgią. Pan doktor łączy dzieli pasję do stomatologii z medycyną estetyczną - wykonuje zabiegi podawania toskyny botulinowej, kwasu hialuronowego i mezoterapii.
Języki obce:
english
dyplomydr. Weronika Dejneka


Języki obce:
englishenglish
dyplomy


Lek. Stom. Łukasz Osiński - chirurg

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (2007), odbywał staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePelek” (2008), obecnie pracuje w Ambulatorium Chirurgii Stomatologicznej w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej. Staże specjalizacyjne z Chirurgii Stomatologicznej odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczekowej. Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej uzyskał w 2015 roku.
Języki obce:
english
dyplomy

Lek. Stom. Katarzyna Subczyńska - Ortodonta

W naszej klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W 2004 roku uzyskała dyplom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Stosuje aparaty ruchome i stałe, zarówno metalowe jak i estetyczne. W osiągnięciu jak najlepszych efektów leczenia wspomaga się innowacyjnymi metodami, w tym mikroimplantami i aparatami samoligaturującymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach w Polsce i za granicą. Ukończyła elitarny program FACE- 2 letni podyplomowy cykl szkoleń teoretycznych i praktycznych z zaawansowanej ortodoncji.
Języki obce:
english
dyplomy

dr nauk medycznych Marcin Adamiecki - periodontolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2012), asystent w Zakładzie Patologii Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staże specjalizacyjne z periodontologii ukończył w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Autor wielu prac naukowych publikowanych w prasie fachowej, na konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. W naszej klinice pan doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia oraz leczeniem chorób błon śluzowych jamy ustnej, łącznie z wykonywaniem zabiegów periodontologicznych.
Obronił pracę doktorską pt. " Rola naturalnych czynników przeciwdrobnoustrojowych w ślinie pacjentów z przewlekłym zapaleniem przyzębia" uzyskując tytuł doktora nauk medycznych w roku 2019.
Języki obce:
english
dyplomy

Hanna Zakrzewska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna o uprawnieniach higienistki, absolwentka Szkoły Ochrony Zdrowia Promed-Omega (2010) z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze miła i pełna ciepła, ma wspaniałe podejście do zarówno dużych jak i małych pacjentów.
dyplomy

Aleksandra Skowrońska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka, absolwentka Medycznej Szkoły dla Higienistek i Techników Dentystycznych w Warszawie w roku 2015, szkołę ukończyła będąc w najlepszej trójce absolwentów w swoim roczniku. Bardzo ciepła i pełna zrozumienia dla potrzeb naszych pacjentów.

dyplomy

Oliwia Gładysz

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie, w 2020 roku ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole nauk Społecznych w Lublinie, obecnie w trakcie studiów magisterskich z Psychologii Biznesu na Collegium Humanum w Warszawie. Życzliwa, uśmiechnięta i pełna empatii, pacjenci bardzo chwalą sobie dokładność i profesjonalizm oraz delikatność pani Oliwii.
dyplomy

Joanna Budnicka

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna.
dyplomy

Magdalena Drelowiec - recepcjonistka

Studentka prawa na Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie

Języki obce:
english

Natalia Leszczyńska - recepcjonistka

Studentka Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Języki obce:
english

Laura Miszkowska - recepcjonistka

Studentka socjologii na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwesytetu Warszawskiego.

Języki obce:
english

ProDentist Broniewskiego
-
ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa - Żoliborz,
tel. +48 22 833 66 20
ProDentist Burakowska
-
ul. Burakowska 16B, 01-066 Warszawa - Wola,
tel. +48 22 833 56 52